Bağ Bağlama Makineleri Ne İşe Yarar? Nasıl Çalışır?

bağ bağlama makineleri

Bağ bağlama makinelerimiz paslanmaz bir yapıya sahiptir. Mükemmel malzemeden üretilmiş olup, aşınmalara karşı dayanıklıdır. Basit bir kullanım sunan bağ bağlama makinelerimiz bağcılık işlerinize yeni bir boyut kazandıracak. Güçlü bir nüfuz gücüne sahiptir ve yüksek kaliteli çelik malzemeden yapılmıştır.  Kolayca zımbalanır, zamandan ve işçilikten tasarruf etmenizi sağlar. Çivinin iğnesi keskindir ve iyi dayanıklılığa sahiptir.

Bağ bağlama makinelerimiz, bitkiyi büyürken eğitmek veya şekillendirmek için bitki gövdelerini desteklere, kafeslere veya tellere bağlamak için kullanılan bir el makinesidir. Bir bitki teli veya kafes veya bir tür bitki kazığı gibi sabit bir yapıya yapıştırılacak bitki gövdelerinin gövdelerinin eğitimini gerektiren herhangi bir bahçecilik veya tarım ürünü için kullanılabilir.

Bağ bağlama makinelerimiz üniteyi besleyen ve daha sonra bağladığınız bitki materyalinin türüne bağlı olarak sağlam veya gevşek bir bağ oluşturmak için bitki gövdesi ve desteğin etrafına zımbalanan özel PVC/PE bağ bandı kullanır. Bitki gövdesi büyüdükçe özel bant da gerilir, böylece bitkinin büyümesini kesmez veya engellemez.

Bağ bağlama makinelerimiz dört adımlı basit bir işlemle çalışır. Önce çene kapatılır ve dişin bant üzerine kapanması için hafif bir baskı uygulanır. Daha sonra tutamak serbest bırakılır ve bant, çenenin ağzı boyunca gerilerek üniteden dışarı çekilir. Ardından, gerilmiş bandı bitki desteğinin basamağının üstüne itin, böylece bunların tümü çene açıklığı içinde yer alır. Son olarak, artan basınçla çeneyi kapatırsınız ve böylece bant gövdenin etrafına sarılır ve bitki desteği ve bandı birbirine zımbalar. Bıçak, temiz bir yüzey için bandı otomatik olarak keser.

Bağ bağlama makinesinin kullanımına alıştıktan sonra geleneksel el ile bağlamaya göre verimliliği büyük ölçüde artırdığını kısa sürede anlayacaksınız. Bağ bağlama makinelerimiz ve fiyatları için tıklayın.


Bir yanıt yazın

Tüm Kategoriler