Fidan Bağlama İpi

E-Bağcı Bağlama İpi Dökme...
Available
Ürün

E-Bağcı Bağlama İpi Dökme (10kg)

48,90 ₺
Modern tarım ve bahçecilikte herkesin tercihi E-Bağcı Bağlama İpi Dökme (10kg) esnek yapısı ile bağlama şeklinize kolaylık sağlar. Anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
E-Bağcı Cutex Metal Yüzük...
Available
Ürün

E-Bağcı Cutex Metal Yüzük Bıçak

44,80 ₺
E-Bağcı Cutex Metal Yüzük Bıçak yaz mevsiminde bağ, bahçe ve fidan işlerinde sizlere yardımcı olmak için üretilmiştir. Kendinize zarar vermenizi engelleyen yapısıyla işlerinizi kolaylaştırmak için hemen satın al!
E-Bağcı Cutex Plastik Yüzük...
Available
Ürün

E-Bağcı Cutex Plastik Yüzük Bıçak

27,20 ₺
Kendinizi koruyarak kullanabileceğini E-Bağcı Cutex Plastik Yüzük Bıçak kış aylarında size yardımcı olmak için bekliyor. Anında kargo fırsatı ile E-Bağcı Cutex Plastik Yüzük Bıçak'ı hemen satın al!
E-Bağcı Tüplast Yeşil...
Available
Ürün

E-Bağcı Tüplast Yeşil Bağlama İpi 2.5mm (1kg)

53,60 ₺
Geri dönüşmüş plastikten elde edilen firesiz E-Bağcı Tüplast Yeşil Bağlama İpi 2.5mm (1kg) fide, fidan ve bağ işlerinde sizlere yardımcı olmak için üretilmiştir. Anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
E-Bağcı Twistel Telli Kağıt...
Available
Ürün

E-Bağcı Twistel Telli Kağıt Bağlama İpi

30,20 ₺
E-Bağcı Twistel Telli Kağıt Bağlama İpi içinden tel geçen kağıt olarak adlandırılır. Fidan, ağaç bağlama ipi olarak bilinen Telli Kağıt Bağlama İpi 250 metrelik rulo halinde, hemen kaçırmadan satın al!
E-Bağcı Twistel Telli Kağıt...
Available
Ürün

E-Bağcı Twistel Telli Kağıt Otomatik Bağlama İpi

27,70 ₺
E-Bağcı Twistel Telli Kağıt Otomatik Bağlama İpi otomatik bağlama makineleri için kullanılmaktadır. 250 metre rulo ip halinde satılmaktadır. Hemen satın al! 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz
E-Bağcı Tüplast Yeşil...
Available
Ürün

E-Bağcı Tüplast Yeşil Bağlama İpi 4.00mm (1kg)

53,60 ₺
E-Bağcı Tüplast Yeşil Bağlama İpi fidanlarınızın zarar görmeden büyümesi için kullanılır. Firesiz Tüplast Yeşil Bağlama İpi'ni anında kargo fırsatını kaçırmadan satın alın!
Toplam 13 üründen 1-13 arası gösteriliyor

Fidan Bağlama İpi, E-Bağcı Bobex alt grubu ürünlerimiz son derece esnek ve kuvvetlidir. Fidanını bağlamak için ürün arayan ve E-Bağcı ürünü kullanmamış olan müşterilerimiz ürünümüz kesinlikle değerlendirin. Fidan bağlama ipi ve diğer çözümleri için bizden destek alabilirsiniz, lütfen iletişime geçin.