Ürün

E-Bağcı Bağ İpi · Fidan,...
Available
Ürün

E-Bağcı Bağ İpi · Fidan, Fide ve Bitki Bağlama İpi · Bobex (1 Adet Beyaz Bobin)

E-Bağcı
14,40 ₺
E-Bağcı Beyaz Bobex Bobin; Fidan, fide, asma, ağaç ve bitki bağ bağlama ipidir. Esnek tekstil parçacıklarından geri dönüştürülerek üretilmiştir. E Bağcı beyaz fidan bağlama ipini, üzüm bağlarında, meyve bahçelerinde fidan, ağaç bağlamada ve diğer zirai bağlamalarda kullanabilirsiniz.
E-Bağcı Bağ İpi · Fidan,...
Available
Ürün

E-Bağcı Bağ İpi · Fidan, Fide, Bitki Bağlama İpi · Kapaklı Beyaz Bobex (1 Adet)

16,80 ₺
Bobex beyaz kapaklı bitki bağlama ipi bağ, bahçe ve fidanlarda bitkilerinizi kolayca bağlamanız için üretilmiştir. Ekolojik bir ürün olan Bobex Bağlama İpleri geri dönüştürülmüş ürünlerden elde edilmiştir.  Meyve bahçelerinde, üzüm bağlarında, fidanlar da ve fidelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bobex Beyaz Kapaklı Bitki Bağlama İpi'ni tüm zirai...
E-Bağcı Bağ İpi · Fidan,...
Available
Ürün

E-Bağcı Bağ İpi · Fidan, Fide ve Bitki Bağlama İpi · Siyah Bobin (1 Adet)

12,00 ₺
E-Bağcı Bobin Siyah Bağlama İpi fidan, fide ve bitki bağlamada esnek yapısı ile kolaylık sunuyor. Doğaya uygun ekolojik ürünler olan Bobin Bağlama ipleri tekstil parçalarından geri dönüştürülerek üretiliştir. Bağlama iplerini üzüm bağları, meyve bahçeleri ve birçok zirai bağlama alanlarında kullanabilirsiniz. Bitkinin büyümesini destekleyen, boğmadan...
E-Bağcı Bağ İpi · Fidan,...
Available
Ürün

E-Bağcı Bağ İpi · Fidan, Fide ve Bitki Bağlama İpi · Karışık Renkli Bobin (1 Adet)

10,20 ₺
E-Bağcı Karışık Renkli Bağlama İpi tüm bahçelerinizde bitkilerinizin büyümesini desteklemek için idealdir. Fidan, fide, ağaç ve bitki bağlamada son derece pratik bağlama ipi geri dönüştürülerek üretilmiştir.  Tüm bahçelerde bitkilerinizi boğmadan bağlamak için E-Bağcı karışık renkli bağlama ipini kullanabilirsiniz. Esnek penye kumaşı ile tamamen geri...
E-Bağcı Bağ İpi · Fidan,...
Available
Ürün

E-Bağcı Bağ İpi · Fidan, Fide ve Bitki Bağlama İpi · Dökme (10kg)

62,64 ₺
E-Bağcı Bağlama İpi Dökme modern tarım ve bahçecilikte herkesin tercihi, esnek yapısı ile bağlama şeklinize kolaylık sağlar. Fidan, fide ve bitkinizi boğmadan bağlar. Bitkilerinizin büyümesini destekleyen bu bağlama iplerini hemen satın almak için inceleyiniz.
E-Bağcı Bağlama İpi Bobin...
Available
Ürün

E-Bağcı Bağlama İpi Bobin Çantası

32,50 ₺
E-Bağcı Bağlama İpi Bobin Çantası bobin iplerinizi ve ürünlerinizi koyabileceğiniz bir çantadır. İpinizin çıkması içinde bir delik bulundurur.  Tüm bağlama ipi işlemlerinizde size kolaylık sağlayacak bağlama ipi bobin çantasını hızlıca satın alın.
E-Bağcı Cutex Metal Yüzük...
Available
Ürün

E-Bağcı Cutex Metal Yüzük Bıçak

43,99 ₺
E-Bağcı Cutex Metal Yüzük Bıçak yaz mevsiminde bağ, bahçe ve fidan işlerinde sizlere yardımcı olmak için üretilmiştir. Kendinize zarar vermenizi engelleyen yapısıyla işlerinizi kolaylaştırmak için hemen satın al!
E-Bağcı Cutex Plastik Yüzük...
Available
Ürün

E-Bağcı Cutex Plastik Yüzük Bıçak

27,20 ₺
Kendinizi koruyarak kullanabileceğini E-Bağcı Cutex Plastik Yüzük Bıçak kış aylarında size yardımcı olmak için bekliyor. Anında kargo fırsatı ile E-Bağcı Cutex Plastik Yüzük Bıçak'ı hemen satın al!
E-Bağcı TE Bant 3 cm'lik...
Available
Ürün

E-Bağcı TE Bant 3 cm'lik Bağlas

74,50 ₺
E-Bağcı TE Bant 3 cm'lik Bağlas özel kauçukta üretilmiş sürdürülebilir bir üründür. Dayanıklılığı ile bağ bahçe ve fidan işlemlerinde sizlere yardımcı olur. Hemen satın al!
E-Bağcı TE Bant 5 cm'lik...
Available
Ürün

E-Bağcı TE Bant 5 cm'lik Bağlas

74,50 ₺
E-Bağcı TE Bant 5 cm'lik Bağlas özel kauçukta üretilmiş sürdürülebilir bir üründür. Dayanıklılığı ile bağ bahçe ve fidan işlemlerinde sizlere yardımcı olur. Anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
E-Bağcı TE Bant 8 cm'lik...
Available
Ürün

E-Bağcı TE Bant 8 cm'lik Bağlas

74,50 ₺
E-Bağcı TE Bant 8 cm'lik Bağlas özel kauçukta üretilmiş sürdürülebilir bir üründür. Esnek yapısı ve dayanıklılığı ile bağ bahçe ve fidan işlemlerinde sizlere yardımcı olur. Anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
E-Bağcı TE Bant 12 cm'lik...
Available
Ürün

E-Bağcı TE Bant 12 cm'lik Bağlas

74,50 ₺
E-Bağcı TE Bant 12 cm'lik Bağlas özel kauçukta üretilmiş sürdürülebilir bir üründür. Esnek yapısı ve dayanıklılığı ile bağ bahçe ve fidan işlemlerinde sizlere yardımcı olur. Anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
E-Bağcı Bağ · Fidan, Ağaç...
Available
Ürün

E-Bağcı Bağ · Fidan, Ağaç Bağlama İpi Rafyaplast · Bağlama İpi

31,15 ₺
E-Bağcı Rafyaplast Bağlama İpi sezonluk kullanılan fidan ve bitki bağlama ipidir. Sezonluk olarak kullanılır ve sonrasında kendiliğinden kaybolur. Güneş ışınlarına karşı koruma sağlaması adına UV içermektedir. Mevsimsel bağlamalarda kullanılır, pratiktir. 
E-Bağcı Bağ İpi · Bitki...
Available
Ürün

E-Bağcı Bağ İpi · Bitki Bağlama İpi · Twistel Telli Kağıt Bağlama İpi

30,20 ₺
E-Bağcı Twistel Telli Kağıt Bağlama İpi içinden tel geçen kağıt olarak adlandırılır. Fidan, ağaç bağlama ipi olarak bilinen Telli Kağıt Bağlama İpi 250 metrelik rulo halindedir. Fide, fidan, bitki bağlamada kullanabilirsiniz. Bitkilerinizi zarar vermeden bağlar ve sarar.
E-Bağcı Sera Tamir Bandı...
Available
Ürün

E-Bağcı Sera Tamir Bandı (75mmx25m)

72,90 ₺
E-Bağcı Sera Tamir Bandı  hava koşullarına dayanıklı olması sayesinde ister içerde ister dış ortamda kullanabilirsiniz. Hemen satın al!
E-Bağcı Sera Tamir Bandı...
Available
Ürün

E-Bağcı Sera Tamir Bandı (50mmx25m)

48,90 ₺
E-Bağcı Sera Tamir Bandı (50mmx25m) hava koşullarına dayanıklı olması sayesinde ister içerde ister dış ortamda kullanabilirsiniz. Hemen satın al!
E-Bağcı Bağ İpi · Fidan,...
Available
Ürün

E-Bağcı Bağ İpi · Fidan, Ağaç Bağ İpi · Mini Bağlama İpi Renkli Bobin

7,45 ₺
E-Bağcı Mini Bağlama İpi Renkli Bobin, bitkilere zarar vermez. Fide, fidan ve bitki bağlama da kolayca kullanılır büyüme ve gelişmelerine destek olur. Mini Bağlama İpi Renkli Bobin tekstil malzemelerinin geri dönüşümünden elde edilmiştir. Tamamen ekolojik bağlama ipleridir.
Toplam 52 üründen 1-24 arası gösteriliyor