E-Bağcı Bağ Ürünleri

E-Bağcı Bağlama İpi Bobin...
Available
Ürün

E-Bağcı Bağlama İpi Bobin Çantası

28,00 ₺
Bobin iplerinizi ve ürünlerinizi koyabileceğiniz E-Bağcı Bağlama İpi Bobin Çantası ipinizin çıkması içinde bir delik bulundurur. Hemen satın al ve pratik kullanımı keşfet!
E-Bağcı Cutex Metal Yüzük...
Available
Ürün

E-Bağcı Cutex Metal Yüzük Bıçak

44,80 ₺
E-Bağcı Cutex Metal Yüzük Bıçak yaz mevsiminde bağ, bahçe ve fidan işlerinde sizlere yardımcı olmak için üretilmiştir. Kendinize zarar vermenizi engelleyen yapısıyla işlerinizi kolaylaştırmak için hemen satın al!
E-Bağcı Sera Tamir Bandı...
Available
Ürün

E-Bağcı Sera Tamir Bandı (75mmx25m)

70,60 ₺
E-Bağcı Sera Tamir Bandı  hava koşullarına dayanıklı olması sayesinde ister içerde ister dış ortamda kullanabilirsiniz. Hemen satın al!
E-Bağcı Sera Tamir Bandı...
Available
Ürün

E-Bağcı Sera Tamir Bandı (50mmx25m)

46,80 ₺
E-Bağcı Sera Tamir Bandı (50mmx25m) hava koşullarına dayanıklı olması sayesinde ister içerde ister dış ortamda kullanabilirsiniz. Hemen satın al!
E-Bağcı Renkli Elastik...
Available
Ürün

E-Bağcı Renkli Elastik Bağlas (1 kg)

49,70 ₺
E-Bağcı Elastik Bağlas esnekliği sayesinde bağlama çeşitlerine ve kalınlıklarına uyum sağlar. Anında kargo fırsatını kaçırmadan satın al!
Boru Klipsi 20'lik
Available
Ürün

Boru Klipsi 20'lik

21,70 ₺
Boru Klipsi, maşon klips, manşet klipsi gibi diğer isimlerle de bilinmektedir. Bu klips su borusu ile teli birleştirmeye yardımcı olur, anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Kompozit Fide Çubuğu (8mm...
Available
Ürün

Kompozit Fide Çubuğu (8mm Çap X 15 M Uzunluk)

41,30 ₺
 Bitkilerinizin sağlıklı büyümesine, uzamasına ve dik durmasına da yardımcı olan Kompozit Fide Çubuğu'nu (8mm Çap X 15 M Uzunluk) anında kargo fırsatı ile hemen satın alın!
Korumatex Fide Koruma Kumaşı
TÜKENDİ
Ürün

Korumatex Fide Koruma Kumaşı

21,10 ₺
Korumatex Fide Koruma Kumaşı bitki ve fideleri dış etkenlerden korumak amacıyla yapılmıştır. Hemen satın al anında kargo fırsatını yakala!
Toplam 18 üründen 1-18 arası gösteriliyor